2-кімнатна квартира на продаж — Свєнтохловіце Польща, Świętochłowice, Hoffmanna

2 pokoje
50.00 m²
6 999,98 zł/m2
1 поверх piętro
RIS-MS-157

349 999 zł

2-кімнатна квартира на продаж — Свєнтохловіце

Деталі пропозиції

Номер пропозиції RIS-MS-157
Площа 50,00 m²
Кількість кімнат 2
Рівень комфорту
Поверх 1 поверх
Стан Готова до заселення
Меблювання повністю мебльована

Опис нерухомості

Затишна 2-кімнатна квартира з окремою кухнею площею 50 м² на 1 поверсі цегляної кам'яниці. Квартира у дуже доброму стані — готова до заселення без додаткових витрат. Газове опалення, підвал у комплекті. Доступна до перегляду вже зараз.

Розташування

Свєнтохловіце — зелена спокійна локація з повною інфраструктурою: школа, дитячий садок та зупинка транспорту в пішій доступності. До центру менше 3 км, швидкий виїзд на траса A4.

Технічна інформація

Площа — 50 м² Кімнати — 2 + окрема кухня Поверх — 1/4 Тип будівлі — цегляна кам'яниця Стан — дуже добрий Опалення — газове Підвал — так Ліфт — ні Ринок — вторинний Правовий стан — повна власність Квартплата — 430 zł/міс (2 особи) Ціна — 350 000 zł

Контакт

+48 666 979 969 — Людмила Борисенко

Експерт з оренди та продажу

Будь ласка, введіть правильне ім'я
Будь ласка, введіть правильний номер телефону
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу
Вирішити рівняння:
28 6
Невірний результат