Студія в Global Apartments, 10-й поверх, центр Польща, Katowice, Zabrska

1 pokoj
27.00 m²
66,67 zł/m2
10 поверх piętro
RIS-MW-146

1 800 zł

Студія в Global Apartments, 10-й поверх, центр

Деталі пропозиції

Номер пропозиції RIS-MW-146
Площа 27,00 m²
Кількість кімнат 1
Рівень комфорту
Поверх 10 поверх
Меблювання повністю мебльована

Опис нерухомості

Сучасна та затишна квартира-студія чекає на свого мешканця в самому серці Катовіце в Global Apartments.

Житло розташоване на 10-му поверсі та має площу 27 м². Продумане планування включає світлу зону відпочинку з кухнею, зручний передпокій і ванну кімнату. Квартира повністю готова до заселення: меблі вже є, а з техніки — телевізор, холодильник, індукційна плита, духовка, посудомийна та пральна машини.

Локація — одна з головних переваг: центр міста, поруч ринок, торгові центри та залізничний вокзал, усе в пішій доступності.

 Вартість:
• оренда — 1800 зл/міс
• адміністративні витрати  ~600 зл
• електроенергія за фактичним використанням
• паркомісце - 200 зл

Шановні Пані та Панове. Ми завжди прагнемо, щоб інформація про наші пропозиції була максимально точною та актуальною. Усі наші пропозиції ретельно перевіряються, і ми підтримуємо постійний контакт із власниками нерухомості.
Однак, будь ласка, зверніть увагу, що опис пропозицій, розміщений на наших платформах, включно з вебсайтом www.rentalinsilesia.pl ґрунтується на інформації, наданої власником, тому він може бути оновлений. Цей опис не є офертою у розумінні статті 66 Цивільного кодексу та інших відповідних статей.
 

✓ Працюємо з 2017 року — нас знають і рекомендують· учасник PFRN №30488

Шукаєте власне житло в Катовіце або в околицях?