2-кімнатні квартири з високим потенціалом оренди Польща, Sosnowiec, Pogoń

2 pokoje
51.00 m²
7 941,18 zł/m2
RIS-MS-10

405 000 zł

2-кімнатні квартири з високим потенціалом оренди

Деталі пропозиції

Номер пропозиції RIS-MS-10
Площа 51,00 m²
Кількість кімнат 2
Тип будинку блок
Рівень комфорту
Щомісячні адм. оплати (czynsz) Ремотний фонд , адм. оплата
Кількість поверхів в будинку 5
Щомісячні адм. оплати 300 PLN
Вікна ПВХ (PCV)
Інсталяції (Instalacje) в доброму стані
Балкон є
Pomieszczenia
Тип кухні анекс кухонний з'єднаний з їдальнею

Опис нерухомості

ЛОКАЛІЗАЦІЯ:  Сосновец, Pogoń на вул. Грота Ровецького.

ОПИС:

Вигідна пропозиція для інвесторів! Продаються дві 1-кімнатні квартири з високим потенціалом оренди. 
Кожна квартира має загальну площу 51,00 м2. Квартири відзначаються просторою кімнатою, функціональною кухнею та сучасною ванною кімнатою. Обидві квартири пройшли комплексний ремонт, який включав модернізацію інсталяцій, заміну стель, підлог, дверей та вікон, що гарантує сучасний стандарт і надійність на роки. 

КОНТАКТ:

Запрошуємо зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації та запланувати презентацію! +48 537 973 080

Експерт з оренди та продажу

Будь ласка, введіть правильне ім'я
Будь ласка, введіть правильний номер телефону
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу
Вирішити рівняння:
20 1
Невірний результат