Social link
Social link
Social link
Social link
Social link
Social link
+48 537 973 080
Tysiąclecia
Свтіла 3 к.квартира на продаж Тисячоліття
Katowice, Tysiąclecia
Dodaj do ulubionych
Drukuj
Udostępnij
3 pokoje
61.00 m²
8 606,56 zł/m
2
4 piętro
RIS-MS-167
525 000 zł
Nowa oferta
Szczegóły
oferty
Symbol oferty
RIS-MS-167
Powierzchnia
61,00 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liudmyla Vovk-Overko
Експерт з оренди та продажу
+48 570 182 180
ludmilavo@rentalsilesia.com
Napisz wiadomość
23
Ofert
Opis
nieruchomości
Podobne
oferty
Dodaj do ulubionych
Na sprzedaż przestronne i przytulne mieszkanie!
Katowice, os. Paderewskiego
3 pokoje
53 m
2
7 830,19 zł/m
2
Dodaj do ulubionych
Skontaktuj się pod numerem +48 570 182 180
Katowice, Wełnowiec
2 pokoje
41 m
2
10 890,35 zł/m
2
Dodaj do ulubionych
Mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji
Katowice, Wełnowiec
3 pokoje
56 m
2
10 500,00 zł/m
2
Dodaj do ulubionych
Na sprzedaż 3-pokojowe (M4) o powierzchni 61 m²
Katowice
3 pokoje
61 m
2
7 459,02 zł/m
2
Експерт з оренди та продажу
Imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Adres e-mail
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Wiadomość
Rozwiąż równanie:
28
2
Niepoprawny wynik